1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 52. Bölüm

Hercai 52. Bölüm
0

Ekranların sevilen dizisi Hercai yeni bölümleri ile ATV ekranlarında devam ediyor. Hercai 52. bölüm ile 18 Aralık Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hercai 51. bölüm 11 Aralık Cuma akşamı ATV ekranlarında yayınlandı. Sevilen dizinin dün akşamki bölümüne Reyyan ve Miran’ın Aslanbey konağına geri dönüşü damga vurdu. Büyük heyecanın yaşandığı son bölüm sonrası 52. yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu.

Hercai 51. bölüm izlemek için tıklayınız.

Hercai 52. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=6Jg8KoePqmk”]

Hercai 52. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Pxog8i1FXE8″]

Hercai 52. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=UfylGgQtGII”]

Hercai 52. Bölüm Özeti

Hazar’ın kendi oğlu olduğunu öğrenen Azize bugüne kadar yaptıklarını affettirebilmenin tek bir yolu olduğunu düşünmektedir ancak o yolda en az kendisi kadar tehlikeli bir engeli vardır; Füsun.

Mahfuz’la ilgili aklı karışık olan Reyyan gördüğü bir rüyanın etkisiyle bebeğini kaybetme korkusu yaşamaktadır. Bir yandan babasına kavuşma, bir yandan da baba olma heyecanı yaşayan Miran ise şımartır sevdiğini, bir dediğini iki etmez, şüphelerinden, korkularından kurtulması için elinden geleni yapar.

Hazar ise oğlunun ve kızının hayatını kolaylaştırmak için bir hamle yapar. Bu hamle baba-oğlu birbirine daha da yaklaştıracaktır. Nasuh, Miran’la dede-torun olabilme yolunda bir adım atar ve onun aileye katılmasının şerefine bir yemek tertip etmek ister ancak Cihan’ın itirazıyla karşılaşır.

Miran’ın bir Şadoğlu olmasını hazmedemeyen ve kendi hakkının ona verileceğini düşünen Cihan karşı atağa geçer, dünürü Füsun’un uzattığı dostluk elini tutar. Ancak bu davranışı Nasuh’un şimşeklerini üzerine çekmesine neden olur. Tüm bunlar olurken Füsun’un korkunç planına engel olmak isteyen Azize ise Reyyan’a koşar. Ancak geç kalmıştır. Füsun Reyyan’a zarar verebilecek mi? Azize kendini affettirebilecek mi? Esma Fırat’a gerçekleri söyleyecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir