Kazara Aşk 4. Bölüm
0

Kısa sürede Perşembe akşamlarının sevilen dizisi haline gelen Kazara Aşk dizisi yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kazara Aşk 4. Bölüm ile 15 Temmuz Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kazara Aşk 4. yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Şimal ve Civan’in evlendiği 8 Temmuz tarihli son bölüm sonrası Kazara Aşk’ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında eğlenceli anlar ekranlara yansıdı. Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler’ın başrollerinde yer aldığı Kazara Aşk dizisinin son bölümünde Şimal ve Civan evlenmesi sonrası gözler yeni bölümde yaşanacaklara çevrildi.

Kazara Aşk 4. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=tSxf_QhTq2Q”]

Kazara Aşk 3. Bölüm Özeti

Ailelerin on gün içinde evlenmelerini istemeleri, Şimal için bardağı taşıran son damla olur ve söylediği bu yalanı sonlandırmaya karar verir. Ancak Şimal’in her şeyi itiraf etmesi Civan için şirkete elveda etmek demektir. Elbette Civan bunun olmasına izin vermeyecektir. Ne yapıp edip, Şimal’in elini kolunu bağlayacak bir hamle ile onu durdurmaya çalışacaktır… Tabi Civan’ın çözmesi gereken tek sorun bu değildir. Gerçekte Nazlı ile evlidir. Şimal’le evlenebilmek için onu, gerçeği öğrenmeden boşanmaya ikna etmesi gerekiyordur. Bu tahmin ettiği kadar kolay olmaz. Ve şeytanın bile aklına gelmeyecek bir planla Şimal’le evlenmek için hazırlıklara başlar.

Şimal ise ailesine başta söylediği yalan ortaya çıkmasın diye daha büyük bir yalanın içine düşmekten rahatsızdır. Üstelik peşinden ayrılmayan Kenan da kafasını karıştırıyordur. İş evliliğe varmadan ve söyledikleri yalan ortaya çıkmadan bu meseleyi bitirmenin başka bir yolunu arar. Ancak denediği her şey bir şekilde ters teper. Ve düğün günü gelip çatar. Düğünde gelişen olaylar ise ne Şimal’in ne de Civan’ın aklına gelecek boyuttadır. Öyle ki söyledikleri yalanın ortaya çıkmasına ramak kalır. Şimal ve Civan, aileleri hiçbir şey anlamadan düğünü atlatabilecek mi? Peki bu sözlülük oyunu, evlilik oyununa dönecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir