1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm ile 29 Kasım Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen dizi Alparslan Büyük Selçuklu 3. bölüm ile ekranlara geldi. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 3. bölümünde; Nizamülmülk yaralandı. Katliam haberi Rey ve Merv Obası’nı yasa boğar. Alparslan, Şehitlerin intikamını almaya ant içer. Bu işin sorumlusunun Yannis olduğunu kanıtlamak için tehlikeli bir plan yapan Alparslan, planında başarılı olabilecek mi?

Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 3. Bölüm Özeti

Katliam yerinde Yannis’in armasını bulan Alparslan, büyük bir öfkeyle Vaspurakan Kalesi’ne hesap sormaya gider. Katliamı Yannis’in yaptığından habersiz olan Kekavmenos ise Selçuklu’yu suçlar. Hasan’ın babası olduğu gerçeğiyle yüzleşen Akça, ülküsü ve baba hasreti arasında sıkışır. Akça’yı çok zor bir tercih beklemektedir. Akça bu ikilemden nasıl kurtulacaktır? Katliamda Bizans askerlerinin de ölmüş olması, Bizans cephesinde kafa karışıklığına neden olur.

Kekavmenos bu sorunu çözmek için Evdokya ve Dukas’ı görevlendirir. Makamı üzerindeki şüphelerden dolayı elinden alınan Bozan, bunun sorumlusu olarak Alparslan’ı görür. Alparslan’ı ortadan kaldırmak için sinsi bir plan yapar. Katliam haberi Rey ve Merv Obası’nı yasa boğar. Şehitlerin intikamını almaya ant içen Alparslan bu işin sorumlusunun Yannis olduğunu kanıtlamak için tehlikeli bir plan yapar. Alparslan bu planda başarılı olabilecek mi?

İlginizi Çekebilir
Teskilat-Bolum-35

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir