1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Destan 12. Bölüm

Destan 12. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Destan yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Destan 12. Bölüm ile 22 Şubat Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Destan bölümleri heyecan fırtınası oluşturmaya devam ediyor. Destan 11. bölümde Batuga, Akkızı kurtarmak için sırrını açıklıyor.

Destan 12. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Destan 12. Bölüm Fragmanı

Destan 11. Bölüm Özeti

Türkleri birleştirmek için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olan Akkız ve Batuga, bu mücadelede karşılarında hem Çin’i hem Rus’u bulur! Gizlice Çin’i kullanan Ulu Ece, Akkız’ı bir türlü öldüremeyince onun en büyük zaafını değerlendirir ve Batuga’yu kullanır.

Akkız, çift başlı kurt addettiği Batuga için kendini feda eder. Alpagu Han, Akkız’ın ölümü için hükmünü vermek zorunda kalır. Akkız, Gök Saray’ın avlusunda idam edilmek üzereyken, bu fedaya razı olmayan Batuga inanılmaz bir hamle yapar. Akıllığı olduğu anlaşıldığında öldürülme ihtimali olduğunu çok iyi bilen Batuga, buna rağmen Akkız ölümün eşiğindeyken kendini ortaya atar ve babası ile tüm saray erkânının karşısına dikilir: “Durun!”

Batuga’nın bu hamlesinden sonra Gök Hanlığı’nda hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir