1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 56. Bölüm

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 56. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen komedi dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümleri ile Show tv ekranlarında yayınlanıyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 56. Bölüm ile 20 Mart Cumartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 55. son bölümü SHOW TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Aslıhan Gürbüz, İsmail Demirci, Cezmi Baskın ve Ferda Kaynar’ın yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölümleri Cumartesi akşamları yayınlanıyor. Son bölümde; Kadıoğulları ve Mollaoğulları arasında yıllardır beklenen bir diğer düğün gerçekleşmek üzeredir. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin son bölümünde; İki aile, bağlarını bir kat daha perçinlenecektir. Sonunda tüm sevenler kavuşmuş, iki ailenin üzerindeki kara bulutlar nerdeyse tamamen dağılmıştır. Artık herkes kendi hayatıyla uğraşacaktır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 55. son bölüm özeti.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 56. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=LO4TF98Bsnc”]

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 55. Bölüm Özeti

İki aile, bağlarını bir kat daha perçinlenecektir. Sonunda tüm sevenler kavuşmuş, iki ailenin üzerindeki kara bulutlar nerdeyse tamamen dağılmıştır. Artık herkes kendi hayatıyla uğraşacaktır.

Kuzey, Yıldız’ın yokluğunda restoranı ayakta tutmaya çalışmaya devam etmektedir. Peşlerini bırakmayan talihsizlikleri yine Yıldız’dan saklamayı başaracağını zannederken bu sefer yakalanmıştır. Bunun üzerine Yıldız, bıraktığı işine kesin dönüş yapmaya karar verir. Yıldız, Kuzey adına da bir karar almıştır. Ama bunun yol açacağı sonuçları kimse tahmin edememiştir, Yıldız bile.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir