Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm
0

Fox tv de ekranlara gelen Kanunsuz Topraklar dizisi Çarşamba akşamları izleyiciler ile buluşuyor. Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm ile 29 Aralık Çarşamba akşamı ekralara gelmedi. Yapılan açıklamada sağlık sorunu nedeniyle bu hafta dizzinin yayınlanamayacağı belirtildi. Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm ile 19 Ocak Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kanunsuz Topraklar 12. bölümde Maden mahallesinde tekrar ocak çalışmaları başlamıştır. Gülfem buna engel olmak için Ali Gelik’le masaya oturur. Kasapoğlu uyanır, korkunç gerçekler açığa çıkmak üzeredir.

Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm 2. Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 12. Bölüm Özeti

Gülfem, Bahar’ın ortaklık teklifini kabul etmek zorunda kalmıştır. Ancak bu ortaklık işinin arkasında Ali Gelik olduğunu öğrenince dünyası başına yıkılır. Hastanede yaşam mücadelesi veren Kasapoğlu hala Yavuz ve Asude için büyük bir tehlike teşkil etmektedir. Ondan kurtulmak için haince planlar yapmaya devam ederler. Göksel Bey ve Davut, Kasapoğlu’nun canına kıymaya çalışan, Malik Bey’i kaçıran ve ölümüne sebep olan gizemli adamı bulur ve mekanını basarlar. Yavuz’un gizlice Asude ile görüştüğünü öğrenen Behice çıldırır, bir baskın da o yapar. Kafasına koymuştur; Asude ve Yavuz’u baş başayken yakalayacaktır. Göksel Bey’in Davut üstündeki baskısı anbean büyümektedir. Bahar Aras’la görüşmesi ve bu kadının sırlarını ortaya çıkartması şarttır. Maden mahallesinde tekrar ocak çalışmaları başlamıştır. Gülfem buna engel olmak için Ali Gelik’le masaya oturur. Kasapoğlu uyanır, korkunç gerçekler açığa çıkmak üzeredir. Bu sırada Ali Gelik gizemli bir adamla anlaşma yapmak üzere buluşur. Zonguldak’ta fırtınalı günler yaşanırken Davut ve Gülfem’in aşkı bu şiddetli rüzgarlara dayanabilecek midir?

İlginizi Çekebilir
Elkizi-Bolum-3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir