1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 7. Bölüm

Maraşlı 7. Bölüm
0

ATV ekranlarının kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Maraşlı, Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Maraşlı 7. Bölüm ile 22 Şubat Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin yeni dizisi Maraşlı 6. yeni bölümüyle dün akşam izleyiciyle buluştu. Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı dizinin yeni bölümünde Mahur’un ölümle burun buruna gelmesi sonrası ortalık karıştı. Ekranların yeni dizisi Maraşlı 6. bölümüyle bu akşam ekranlara geldi. İlgiyle izlenen dizide gözler şimdi 7. yeni bölüm fragmanına çevrildi..

Maraşlı 7. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=x2rfbUSFPoE”]

Maraşlı 6. Bölüm Özeti

Savaş, Mahur’u kaçırır, zindan gibi bir odaya kapatır. Mahur’a çok kötü davranmaktadır. Mahur, ilk defa ölüme çok yaklaşmıştır. Mahur, Maraşlı’nın öldüğünü sanmaktadır. Maraşlı, Mahur’u kurtarmak için nasıl bir yol izleyecek?

Savaş, Aziz’den; Mahur’un, ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenmesini istemiyorsa Maraşlı’yı öldürmesini ister. Aziz, kızını kaybetmemek için Maraşlı’yı öldürmeyi göze alacak mı? Aziz’den uzun süredir şüphe duyan Maraşlı’nın bu anlaşmadan haberi nasıl olacak?

Tüm kartlarını oynayan Savaş, Ozan’ı da tehdit eder. Savaş, Ozan’a 24 saat süre verir. 24 saat sonunda Türel Ailesi’ni ve Ozan’ı hayatlarını değiştirecek bir sürpriz beklemektedir.

Mahur, arkadaşı Betül’ün düzenleyeceği kermese Zeliş’i de davet eder. Bu davet Maraşlı’ya tehlikeli gelir ama Mahur’u kıramaz. Kermeste keyifli vakit geçiren Maraşlı, Mahur ve özellikle Zeliş’in mutluluğuna gölge düşer. Kermeste yaşananlar Maraşlı’yı yeni bir yol ayrımına getirecektir. Maraşlı kendini, kızını ve Mahur’u bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir