Alev Alev 27. Bölüm
0

Show tv ekranlarının sevilen dizisi Alev Alev yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Alev Alev 27. Bölüm ile 13 Mayıs Perşembe akşamı yerine 20 Mayıs Perşembe Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

SHOW TV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Alev Alev 26. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Perşembe akşamları ekranlara gelen dizinin son bölümünde; Ozan planı ile Çelebi’yi köşeye sıkıştırırken, kendisini de uçurumun kenarında buldu ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Peki şimdiden merakla beklenen Alev Alev 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Alev Alev 27. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=duwfYjWN2Aw”]

Alev Alev 26. Bölüm Özeti

Çelebi, yurt dışına kaçmadan önce, Cemre’yi ölmekten beter edecek planını uygulamak için doğru zamanı kollamaya başlar. Çelebi’nin yaşadığına dair şüpheleri artan Cemre, sesini duyurmak için adeta çırpınmaktadır. Düğünden sonra Ömer Rüya’yı, aralarındaki aşk dolu anların bozulmaması için, tüm ihtimallerden uzakta bir balayı tatiline götürür.

Cemre’nin psikolojisinin dağıldığını ve korkmakta da haklı olduğunu fark eden Ozan, Çelebi’nin yaşayıp yaşamadığını anlamak için zekice bir plan yapar. Ozan planı ile Çelebi’yi köşeye sıkıştırırken, kendisini de uçurumun kenarında bulur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir