Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölümü ile 24 Kasım Salı akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

17 Kasım Salı akşamı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. son bölümü ile ekranlara geldi. Ekrana gelen bölümde Hızır, Alpaslan için hiç yapmayacağı bir işe kalkışır. Korkmazlarla masaya oturan Hızır, herkesin tepkisine maruz kalır. Tüm çabaları Alpaslan için olan Hızır Reis, mücadelesinde başarılı olabilecek mi? Alpaslan’ın koğuşunda yaşanan büyük kavga ise bölüme damga vurdu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. bölümü izlemek için tıklayınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. Bölüm İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. Bölümde Neler Oldu?

Hızır Reis, canından çok sevdiği Alpaslan için düşmanı Yaman Korkmaz’la barış yapmaya razıdır. Alpaslan’ın Yaman’ı bıçaklamasının ardından hapse girmesi ise Yaman’ın abisi Derman’ın ekmeğine yağ sürer.

İçerde Alpaslan’ı bitirmek için planlar yapan Derman Korkmaz, hapishane idaresinden insanları da yanına alarak Alpaslan’ı köşeye sıkıştırır. Abisinin emaneti Alpaslan’ı korumak ise Hızır Reis’e kalır.

Behzat’a yapılan hain saldırının ardından Yaman Korkmaz ve ahalisini yeniden masaya davet eden Reis’in tek amacı Alpaslan’ın canını kurtarmaktır. Kardeşi İlyas ve eşi Ceylan’a rağmen Korkmazlarla el sıkışmaya hazır olan Hızır Reis, herkesi karşısına alır.

Korkmazların masaya oturmasına en büyük tepkiyi ise abisi Yavuz’a rağmen Bahar koyar. İçerde Alpaslan dışarda Hızır Reis’in sürdürdükleri mücadelede son hamlenin kimden geleceği ise henüz belli değildir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir