1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aziz 7. Bölüm

Aziz 7. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aziz yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aziz 7. Bölüm ile 17 Aralık Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerini Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas’ın paylaştığı Aziz, 6. bölümde Aziz hala Dilruba’ya aşık olduğunu itiraf ederken ikili arasında aşk dolu dakikalar yaşanıyor. Aziz ile Dilruba’nın birbirlerine duygularını açtıkları anlara şahit olan Efnan ise hayal kırıklığı yaşıyor. Show TV’nin yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği dizisi Aziz 7. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Aziz 7. Bölüm Fragmanı

Aziz 6. Bölüm Özeti

Aziz’in ekrana gelen 6.bölümünde; Aziz, Dilruba’ya olan aşkından vazgeçemeyeceğini anlayarak Dilruba’ya “Adem’le evlenme” dedi. Aziz’in aşk itirafını duyan Dilruba her şeyi geride bırakıp Aziz’le olmaya karar verdi. Aziz ile Dilruba’nın görüştüğünü duyan Kenan ise bunu Adem’e söyledi. Aziz, düğün günü büyük bir şok yaşadı çünkü Dilruba, beyaz gelinliğiyle Adem’in kolundaydı. Adem ile Dilruba’nın karşısına çıkan Aziz, Dilruba’ya elini uzattı ancak Dilruba, Adem ile evlenmeyi seçti.

Efnan ise Aziz’in Dilruba’ya aşkını ilan ettiği anlara şahit olunca şehri terk etmeye karar verdi. Gitmeden önce Hatice Ana’yla vedalaşan Efnan, Aziz’in sakladığı yüzüğünü veda mesajı olarak verdi. Mustafa’nın oğlu Aliş, depoda Fransızlara yakalanınca tutuklandı. Delege Pierre, Aziz’in depoya iplikleri almak için gizlice girdiğini itiraf etmesi için küçük çocuğu elinde tutmaya başladı. Aziz, mahkemede depoya girdiğini itiraf etti ancak sadece ipliklere bakmak istediğini söyledi.

Fransızlar zaten Aziz’e ipliklerin yandığını söylediği için suç kanıtlanamadı. Aziz ile Aliş suçsuz bulundu ve mahkeme davayı kapattı. Hatice Ana, Aziz’e Efnan’ın gittiğini söyleyerek bıraktığı yüzüğü verdi. Aziz, Andre’yi öldürdüğü gün kaybettiği yüzüğü görünce finalde Efnan’ın o geceki kız olduğunu anladı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir