Sadakatsiz 15. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 15. Bölüm ile 27 Ocak Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sadakatsiz dizisinin 14. yeni bölümü ile diziseverlerin karşısına çıktı. Her hafta yeni bölümleri ile seyircileri ekrana bağlayan Sadakatsiz dizisinde gelecek hafta neler olacak merak ediliyor. Son bölümde Asya yeni bir planın peşine düşüyor. Çarşamba akşamları ekranlara gelen Sadakatsiz’in son bölümünde inşaattan bir kişinin düştüğü görüldü. İnşaattan düşen kişin Volkan olup olmadığı merak ediliyor. Nil, inşattan kendisini atmak isterken bir kişinin inşattan düştüğü ekranlara geldi. Yere düşen kişinin yüzü görülmedi ve o sahne sonrasın Volkan’ın düşüp düşmediği merak konusu.

Sadakatsiz 15. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Sadakatsiz 14. Bölüm Özeti

Asya’nın Ali için endişeleri artarken, Volkan Selçuk tarafından iyice köşeye sıkıştırılmıştır. Üzerindeki baskı yüzünden stres altında olan Ali, kendisine beklenmedik bir yerden destek bulur. Nil’in Selçuk’la kurduğu ilişki hızla çıkmaza sürüklenirken, Asya ile başlattıkları bu riskli oyun kimleri hangi tehlikeyle karşı karşıya bırakacaktır.
Derin’in yüz yüze geldiği gerçekler karşındaki tavrı merak uyandırırken, Volkan Asya’nın Turgay’la ilişkisine yönelik tepkilerini kontrol etmekte güçlük çekiyordur. Asya kendisine yapılan saldırıların arkasında kimin olduğunu ortaya çıkarmak için cesur adımlar atarken onu Volkan’la bir araya getirecek beklenmedik gelişme ne olacaktır?

Asya’nın uğradığı saldırı hem Asya-Ali, Volkan- Derin cephesinde beklenmedik sonuçlar doğurur. Bahar ve Mert’in ilişkileri yeni bir sınavdan geçerken, Gönül kızının evliliği için ipleri elinden bırakmamaya kararlıdır. Vakıf yararına yapılacak kermes herkesi bir araya getirirken, şüphelerinin peşinden giden Derin hangi gerçeklerle yüz yüze gelecektir.

İlginizi Çekebilir
Akrep-bolum-14

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir