0

Salı akşamlarının beğeniyle izlenen dizisi Baht Oyunu yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarına gelmeye devam ediyor. Baht Oyunu 13. Bölüm ile 14 Eylül Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin fenomen dizisi Baht Oyunu’nun 7 Eylül Salı akşamı ekranlara gelen 12. son bölümüne Bora’nın aşkını ilan etmesi damga vurdu. Ada’nın Bora’ya verdiği cevap ise bu hafta ekran başındakileri meraklandırdı. Baht Oyunu 13. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Baht Oyunu 13. Bölüm Fragmanı

Baht Oyunu 13. Bölüm 2. Fragmanı

Baht Oyunu 12. Bölüm Özeti

Ali ve Selin, Bora ve Ada’yı bir araya getirmek için bir plan yapar. Yayılan habere göre, Selin Ali’yi kaçırmıştır. Ada ve Bora’da onların peşine düşerler ve kendilerini bir oyunun içinde bulurlar. Diğer yandan şirkette Ada ve Bora hakkında bir dedikodu dolaşmaya başlar. Rüzgar ve Tuğçe Ada ve Bora’ya ulaşamayınca onları aramaya başlar.

Selin ve Ali’nin planı işe yarar ve Bora ve Ada baş başa kalır sonrasında da duygularının açığa çıkmasıyla Bora Ada’ya aşkını ilan eder. Çiçeği burnunda aşıklar ilişkilerini gizlemeye karar verirler ancak bu düşündükleri kadar kolay olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir