1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 569. Bölüm

Arka Sokaklar 569. Bölüm
0

Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Arka Sokaklar dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Arka Sokaklar 569. Bölüm ile 11 Aralık Cuma akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Arka Sokaklar 568. Bölüm son bölümü ile 4 Aralık Cuma akşamı Kanal D ekranlarında yayınlandı. Arka Sokaklar’ın son bölümünde ekibin Servan’ın adamlarından birini yakalayarak saklanabileceği olası bir mekana baskın düzenlemesi izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Hakan’ın çatışmada vurulması ise Arka Sokaklar son bölümüne damga vurdu. Arka Sokaklar son bölümde Servan’ın Başak’ı kaçırmasıyla bütün dengeleri değişiyor. Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? İşte Arka Sokaklar 569. bölüm fragmanı.

Arka Sokaklar 569. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/embed/kINFXPdoOdI”]

Arka Sokaklar 568. Bölüm Özeti

Servan, örgüt elemanı gençten ekip hakkında bilgiler alır. Ekip ise, Servan’ın Rıza Babaya gönderdiği tehdit notuyla ilgilenmektedir. Rıza Babanın yeni evinin adresini öğrendiği bilgisini notla Rıza Babaya ileten Servan, ailelerinin içinde bulunduğu tehlikenin boyutunu göstermesi bakımından net bir mesaj vermiştir. Verdiği gözdağı ekibi tedirgin eder. Bu sırada Başak takip ettiği bir duruşmanın sonucu için mahkemeye gitmektedir. Engin, Başak ile telefonda yaptığı güzel konuşmadan sonra kendisini şoke eden başka bir telefon alır. Başak’ın telefonundan Servan onu görüntülü aramaktadır. Servan, Başak’ın kafasına silahını dayamıştır. Onu infaz edeceğini söylerken de Engin ve yanında olan Hüsnü ile Mesut’a bu anları izletir. Bizimkiler, Servan’ı vazgeçirmeye çalıştıkları sırada bir el silah sesi duyar. Hepsi acı içinde telefona bakakalır.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 569. Bölüm Fragmanı yayında! Ekip, Başak’ı kaçıran Servan’ın peşine düşüyor!

Başak’ı kaçıran Servan, başta Engin olmak üzere tüm ekibi peşinden sürüklemektir. Başak için endişelenen Engin Servan’ı yakalamak için ant içer. Öte yandan Mesut’un sorunları devam etmektedir. Rıza Baba Mesut’a bir uyarıda bulunur.

Hakan ise tehlikeli bir durumun ortasında kalır.

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-24

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir