1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 62. Bölüm

Mucize Doktor 62. Bölüm
0

FOX tv ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Mucize Doktor 62. Bölüm ile 13 Mayıs Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin 2. sezonuyla da ilgiyle takip edilen dizisi Mucize Doktor, 60. yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Sevilen dizinin bu akşamki bölümünde Ali’nin artık uzman hekim olup seçtiği ihtisas alanını seçmesi damga vurdu ve ortalık karıştı. Peki şimdiden merakla beklenen Mucize Doktor 62. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor 62. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=f28xGS5DRG8″]

Mucize Doktor 62. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=8zvs38UklSY”]

Mucize Doktor 61. Bölüm Özeti

Ali artık bir uzman hekimdir. Ama şimdi de önünde son derece zorlu bir karar vardır; o da hangi ihtisas alanını seçeceğidir. Ferman ve Muhsin, ayrı ayrı Ali’yi kendi alanlarına çekmeye çalışırlar.

Diğer taraftan başka bir hastaneden yapılan olağanüstü bir hata iki ailenin kaderini kökünden değiştirirken Nazlı geceyi Ali’de geçirmek için planlar yapmaktadır. Ali bir yandan da evlilik telaşıyla uğraşırken sonunda karar anı gelir çatar. Ali hangi alanda uzmanlaşacaktır? Ferman gibi kalp mi? Muhsin ve Adil Hoca gibi beyin mi?

İlginizi Çekebilir
Destan-Bolum-25

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir