Baraj 13. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Baraj dün akşam son bölümü ile ekranlara geldi. Bara yeni bölümü ile devam ediyor. Baraj 13. Bölüm ile 10 Kasım Salı akşamı Fox TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük ve Sumru Yavrucuk’un yer aldığı Baraj dizisi dün akşam 12. bölümü il ekranlara geldi. Baraj dizisinin son bölümünde; Halil’in ölümü, Tarık ve Zahra’ya tahmin edemedikleri kadar büyük bir dert olmuştur. Halil’in yokluğunu idare etmeye çalışsalar bile Halil’i gömdükleri yerin şantiyeye dönüşmek üzere olması özellikle Tarık’a çok zor anlar yaşatacaktır.

Baraj 13. Bölüm Fragmanı

Baraj 13. Bölüm 2. Fragmanı

Baraj 12. Bölümde Neler Oldu?

Nehir’i bir kez daha kaybetmek istemeyen Nazım, ona evlenme teklif etmiştir. Fakat Ayşe’nin Nazım’ın kızı olma ihtimali Nehir’in kafasını karıştırmıştır. Nehir, Nazım’ı suçlayamasa da içinde olduğu durumdan rahatsızdır.

Nehir, Nazım, Zerrin, Nermin ve Ayşe’nin aynı çatı altında olması zaten büyük gerginlikler yaratırken, Tarık’ın onca derdi içinde hala Nehir’in peşinde olması gerginliği artıracaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir