1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumiyet 3. Bölüm

Masumiyet 3. Bölüm
0

Fox ekranlarının yeni dizisi Masumiyet yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara geliyor. Masumiyet 3. Bölüm ile 10 Mart Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumiyet dizisi 2. bölümü ile dün akşam FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın yer aldığı dizinin son bölümünde; sıradan bir annenin sıradan hayatı, kızının şiddet kurbanı olmasıyla bir gecede değişir ve doğrunun yanlışa, gerçeğin yalana karıştığı bir sürek avı başlar. Masumiyet 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Masumiyet 3. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=3M7damUPBlQ”]

Masumiyet 2. Bölüm Özeti

İlker Ilgaz’ın kendi düğününde gözaltına alınmasıyla başlayan yeni süreç, yasak aşkın üzerindeki sır perdesini aralar. Üstü kapatılmış gerçekler ve görmezden gelinen yalanlar yavaş yavaş ortaya çıkarken, Bahar ve Hale çocukları uğruna karşı karşıya gelir. ‘Benim oğlum yapmaz’ sözünden dönmeyen Hale, İlker’in imajını kurtarmak için harekete geçer ve İrem’le, İlker’in cezaevinde evlenmelerine ön ayak olur.

Kızının gizlice evlenmesiyle deliye dönen Harun ise çoktan tarafını seçmiştir. İrem, babasının tüm çabasına rağmen, tamamen kayınvalidesinin kontrolüne geçer. Bahar, kızının yoğun bakımdan çıkmasını adalete sığınarak beklerken, Ilgaz’lar sayesinde sınırsız gücün nasıl bir şey olduğu gerçeğiyle de tanışmak üzeredir. Ela’nın gözünü açmasıyla nefesler tutulur ve dava süreci başlar. İlker’in savunma stratejisi ise son derece acımasızdır.

İlginizi Çekebilir
Alev-Alev-Bolum-16

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir