1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Destan 20. Bölüm

Destan 20. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Destan yeni bölümleri ile Sal akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Destan 20. Bölüm ile 19 Nisan Salı akşamı yeni bölümü ile ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Destan dizisi sevenleri ile ATV ekranlarında buluşmaya devam ediyor. 12 Nisan Salı akşamı ekranlara gelen Destan 19. bölüm reyting sıralamasında totalde 5,77 puan alarak 3. oldu. Destan dizisinin 19. bölümünde; Temur yaşadığı acıyla yüzleşiyor. Köşeye sıkışan Ulu Ece’nin yeni hamleleri ne olacak? sorusu yanıt aradı.

Destan 20. Bölüm Fragmanı

Destan 19. Bölüm Özeti

Akkız, Alpagu Han’dan yok olan obasının ve Kün Ata’nın hesabını sorar ama Alpagu Han’ın hiçbir şeyden haberi yoktur. Akkız, Alpagu Han’a inanacak mı? Akkız anasını kurtarıp geldiğinde Batuga’yı bulamaz. Batuga ve Tutkun’u aramaya koyulurlar ve Tutkun’un ölü bedenine ulaşırlar. Temur yaşadığı büyük acıyla nasıl yüzleşecek? Bütün ormanı arayan Akkız ve arkadaşları yine de Batuga’ya ulaşamazlar. Akkız, Gök Saray’a gidip Alpagu Han’dan yardım ister! Alpagu Han ve Akkız’ın güç birliği yüzünden köşeye sıkışan Ulu Ece’nin hamlesi ne olacak? soruları merak uyandırdı. Alpagu Han tarafından ağır yaralanan Balamir ve Çolpan Han iyileşerek, uyanırlar ve kendilerine gelirler. Alpagu Han’ın baskınından sağ kurtulan Balamir, Çolpan’ı öcüne ortak etmeye çalışır ama karşısında Saltuk’u bulur. Bu sefer Çolpan’ın tarafı ne olacak? Han olmakla baba olmak arasında kalan Alpagu Han bir karar verir ve Akkız’a bir teklifte bulunur! Akkız’ın çok şaşırdığı bu teklife yanıtı ne olacak? Akkız Batuga’nın yokluğunda nefes almakta, ayakta durmakta zorlanır. Güçlerini birleştiren Akkız ve Alpagu Han’ın bütün aramalarına rağmen bulunamayan Batuga sağ mı yoksa öldü mü? Uğradığı saldırı sonrası Batuga’yı kim ve neden kaçıldı?

İlginizi Çekebilir
Alev-Aşev-Bolum-5

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir