1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Payitaht Abdülhamid 129. Bölüm

Payitaht Abdülhamid 129. Bölüm
0

TRT1 ekranlarından Abdulhamid’in hikayesini anlatan Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Payitaht Abdülhamid 129. Bölüm ile 11 Aralık Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 128. son bölümü ile 4 Aralık Cuma akşamı TRT1 ekranlarında yayınlandı. Sultan Abdülhamid devlete sadık ailelerin ölümündeki perde arkasını öğrenmeye çalıştığı Payitaht Abdülhamid son bölümde heyecan durulmuyor. Sultan Abdülhamid’i Bülent İnal’ın canlandırdığı Payitaht Abdülhamid, her hafta izleyenleri ekrana kilitliyor. Payitaht Abdülhamid 128. bölümde neler oldu?

Payitaht Abdülhamid 128. bölümü izlemek için tıklayınız.

Payitaht Abdülhamid 129. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=9KZpuNcFQXE”]

Payitaht Abdülhamid 129. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/embed/qTELOm2BVzo”]

Payitaht Abdülhamid 128. Bölüm Özeti

Sultan Abdülhamid devlete sadık ailelerin ölümündeki perde arkasını öğrenmeye çalışır. Manyas için çember artık daralmaktadır. Manyas, sultanın üzerine gelmesinden endişe etmektedir. Tüm bunlar yaşanırken Abdülhamid tespit ettiği telefon üzerinden bir sürprizle karşılaşır. Eşref Aziz artık yeni düşmanı ile karşı karşıyadır. İntikam için Payitaht’a gelen düşmanının yöntemleri bugüne kadar karşılaştıklarından farklıdır. Söğütlü, Nadir ve Asaf’ı kurtarmak için çaba sarf edecek olan Eşref Aziz’i pek çok zorluk beklemektedir.

Bidar hayatındaki en değerli varlığı, hünkarı hayal kırıklığına uğratmıştır. Yaptığı hatanın telafisi olmadığını da bilmektedir. Cezasını kendi verir. Naime ne kadar çabalasa da annesini verdiğini karardan döndüremez. Bidar haremde taşları yerinden oynatır, Abdülhamid’in saadeti için kimsenin aklına gelmeyen bir şey yapar.

İlginizi Çekebilir
Ariza-bolum-17

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir