Bay Yanlış 14. Bölüm
0

FOX kanalının sevilen dizisi Bay Yanlış yebi bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Bay Yanlış 14. Bölüm ile 2 Ekim Cuma akşamı FOX tv ekranlarında olacak.

Bay Yanlış 13. bölümü ile FOX TV’de ekranlara geldi. Yayınlanan son bölümde; Tüm zorluklara karşı, Özgür ve Ezgi için en önemli şey birbirlerine duydukları aşktır. Fakat Tolga’nın ve Serdar’ın onları rahat bırakmaya niyeti yoktur. Ezgi ile Özgür’ü büyük bir şok bekliyordu. Ezgi’nin karakola düşmesi Özgür’ü deliye döndürürken ikisi bu işin peşini bırakmazlar.

Bay Yanlış 14. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış 14. Bölüm 2. Fragmanı

Bay Yanlış 13. Bölümde Neler Oldu?

Karşılarında polisleri gören Ezgi ve Özgür şok olurlar. Tolga’nın Ezgi’den şikâyetçi olduğunu düşünen Özgür deliye döner. Hep birlikte karakola gitmek zorunda kalırlar. İfadesi alınan Ezgi serbest kalsa da bu işin peşini bırakmazlar ve Ezgi’nin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırlar. Tüm zorluklara karşı, Özgür ve Ezgi için en önemli şey birbirlerine duydukları aşktır. Fakat Tolga’nın ve Serdar’ın onları rahat bırakmaya niyeti yoktur.

Bu arada Ezgi, Cansu için sürpriz bir bekarlığa veda partisi hazırlamıştır. Cansu çok mutlu olur, kızlar aralarında eğlenir. Emre de boş durmaz ve Levent için hazırladığı bir sürpriz vardır. Ama bu sürpriz kızların pek hoşuna gitmeyecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir