Kırmızı Oda 38. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Kırmızı Oda 38. Bölüm ile 21 Mayıs Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda 37. son bölümü ile TV 8 ekranlarında yayınlandı. Başrolde usta oyuncu Binnur Kaya’nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisinde gerçek hayattan uyarlanmış hikayeleri izliyoruz. Son bölümde; Nihal, Doktor Hanım’a tüm yaşadıklarından sonra hayallerini anlatıp teşekkür ediyor. Nihal, Deniz’in öğretmenlik yaptığı okula yardımda bulunuyor. Sadi, çatışmaya girdiği günü anlatıyor. Yeni bölümlerinde neler olacağını merak edenler yeni fragmanın yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Kırmızı Oda 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırmızı Oda 37. son bölüm özeti.

Kırmızı Oda 37. bölüm izlemek için tıklayız.

Kırmızı Oda 38. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=An4kkkBURNU”]

Kırmızı Oda 38. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Mu8kYPIpTpk”]

Kırmızı Oda 37. Bölüm Özeti

Kırmızı Oda’nın 37. Bölümünde; Vahit (Uğur Yücel) yıllar sonra ilk kez içinde yeni duygular uyandıran, hayatını değiştiren kadını, Şehrazat’ı Doktor Hanım’a anlatır.

Yaşadığı dünyanın yalan bir dünya olduğunu fark eden Nihal (Esra Ronabar) Doktor Hanım’a son günlerini ve Zafer’le olan konuşmasını anlatır. Artık Nihal hayata yeniden başlamaya hazırdır.

Sadi (Erkan Petekkaya) en ağır ameliyatlarından birini, hapishane günlerini anlatarak Doktor Hanım’ı şaşırttı.

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandırıyor. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlattığı “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralıyor. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler buluyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir