1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Baraj 33. Bölüm

Baraj 33. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Baraj yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanıyor. Baraj 33. Bölüm ile 30 Mart Salı akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Baraj, 32. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizide bu akşamki bölümde; Halit’in annesinin gelmesi Tarık, Zahra ve İbrahim’i iyice köşeye sıkıştırdı ve ortalık karıştı. Baraj dizisinin 32. son bölümü FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Gizem Karaca ve Sumru Yavrucuk’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri Salı akşamları yayınlanıyor. Peki Baraj 33. yeni bölüm fragman yayınlandı mı? İşte Baraj 32. son bölüm özeti.

Baraj 33. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=iOay-uyfvPY”]

Baraj 32. Bölüm Özeti

Nehir ve Bahar’ın yalanlarına daha fazla tahammül edemeyen Nazım, Mert’i de alıp herkesten uzaklaşır. Nehir, Nazım’ı bulup onunla dürüstçe konuşmak istese de Azra’nın onu durdurmak için çok tehlikeli bir planı vardır.

Tam Halit’ten kurtulduklarını sandıklarında Halit’in annesinin gelmesi Tarık, Zahra ve İbrahim’i iyice köşeye sıkıştırır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir