Sefirin Kızı 18. Bölüm
0

Hasret sona eriyor. Star TV’nin Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni sezon, yeni bölümü ile ekranlara geri dönüyor. Sefirin Kızı 18. Bölüm 7 Eylül Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında olacak.

Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’in başrollerde oynadığı Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı’nın yeni sezon ve 18. bölüm fragmanı yayınlandı. İkinci sezonuyla seyirci ile buluşacak olan Sefirin Kızı dizisinin yeni tanıtımı heyecan yarattı. Herkesin merakla beklediği yeni bölüm tanıtımı, yayınlanır yayınlanmaz büyük ilgi gördü. Heyecanın kaldığı yerden devam edeceği Sefirin Kızı’nda Sancar ve Nare’nin kavgası sürerken Gediz, Nare’yi kazanmak için artık harekete geçiyor. Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verir. Sancar’ın baba olmaya hazırlandığı bu memlekette, artık ne Nare ne Melek için yer yoktur. Elvan’a da Efeoğlu erkeklerinden uzakta yeni bir hayat teklif eder; ‘bizimle gel, üçümüz yeni bir dünya kuralım’ der.
Gediz ise bunu yeni bir hayat değil yeni bir kaçış olarak görür ve çok öfkelenir. İlk defa Nare’nin yanında durmaz. Hatta ona ihanet etmeyi göze alır.
Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince delirir. “Sen gidersen ben çok kötü bir adam olurum” der Nare’ye, “Kızımı alırım, konağa koyarım.”
Sevdalılardan biri ölürse destan, yaşarsa yalan olur ya. Peki iki sevdalı velayet savaşına kalkışırsa ne olur?

Sefirin Kızı 18. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı Son Bölümde Neler Oldu?

Ne yalan ne destan olabilen Nare ile Sancar, şimdi çocukları için endişeden kahrolan bir anne ile babadırlar. Kaza yapan ve ciddi bir beyin travması geçiren Kavruk bulunur, ama Melek ortada yoktur. Nare ile Sancar bütün kavgalarını bir kenara bırakıp kızlarını bulmaya çalışırlar. Melek kaybolunca velayet davası ertelenmiştir. Önce kızlarını bulup sonra onun için savaşa gireceklerdir.

Gediz, bu tablonun içinde iyice yabancı hisseder. Ona ne velayet davasını ne de Melek’in kaybolduğunu haber vermemişlerdir. Ancak kapıya gelen bir sürpriz, Gediz’i tüm bu olayların ortasına taşır. Nare çocuğunu ararken, Akın’ın onun hakkında başka planları vardır ve bu sefer kendisine çok güçlü bir ortak bulmuştur; Kahraman. Kahraman’dan Melek’i kullanarak Nare’yi kaçırmasını ister. Ancak Kahraman’ın kendine has yöntemleri vardır ve izlediği yol önce büyük bir mutluluğa, sonra Sancar’ın bir denizin dibinde ölümle karşı karşıya kalmasına sebep olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir