Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 17. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 17. Bölüm ile 27 Ocak Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kısa bir aranın ardından tekrar ekranlara geri dönen Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi yeni bölümü TRT1 ekranlarında yayınlandı. Barbaroslar dizisinin 16. bölümünde; Herkesi tutuklayın emri bölüme damga vurdu. Hızır, ele geçirdikleri Antuan ve Leonardo’dan mahzenden kaçmalarına Meryem’in yardım ettiğini öğrenmişti.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 17. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 17. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 17. Bölüm Özeti

Hızır, ele geçirdikleri Antuan ve Leonardo’dan mahzenden kaçmalarına Meryem’in yardım ettiğini öğrenmişti. Ağabeyi Pietro’nun öldürüleceği endişesiyle Leonardo’yu kaçırma girişiminde bulunan Meryem, Hızır’a asıl gerçeği söyleyecek midir? Hızır, Meryem’in bu ihaneti karşısına ne yapacaktır?

Şahin’den aldığı bilgiyle handaki Unita evraklarına ulaşan Isabel, kardeşinin tutulma ihtimalinin bulunduğu yeri keşfetmiş ve kendisine yardımcı olması için Oruç’a haber yollamıştı. Oruç’un gelmeyişiyle tek başına kalan ve etrafı yüzü kapalı adamlar tarafından sarılan Isabel ne yapacaktır? Onu kim, nasıl kurtaracaktır? Hüma, İskenderiye’de kuracağı atölye için Osmanlı’dan ahiler getirmeyi başarmıştı. Osmanlı’nın topraklarında giderek yükselişi karşısında Karabay ve Firuze ne yapacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir