1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 5. Bölüm

Masumlar Apartmanı 5. Bölüm
0

TRT1’in yeni dizisi Masumlar Apartmanı Salı akşamları izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 5. Bölüm ile 13 Ekim Salı akşamı TRT1 ekranlarında olacak.

Gerçek bir hayat hikayesi olan Masumlar Apartmanı dizisi, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı. Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar başrolde oynadığı dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde Han cesaretini toplar ve İnci’yi kaybetmemek adına ona evlenme teklif eder. Bu esnada İnci’nin dedesi Balıkesir’e taşınma kararı alır. İnci’nin karar vermesini sağlayan, çok eskiden annesi Ela tarafından yazılmış bir mektup olur. Safiye ise babası ile girdiği tartışma sonucunda babasının hastanelik olmasına sebep olur.

Masumlar Apartmanı 5. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 5. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 4. Bölümde Neler Oldu?

Han ortalığın hiçbir şekilde durulmayacağını anlayınca İnci’yi kaybetmemek için cesur bir adım atar ve ona evlenme teklifi eder. İnci teklifin şokuyla kalakalmıştır. İnci’nin karar vermesini sağlayan, çok eskiden annesi Ela tarafından yazılmış bir mektup olur. İnci bir kararın eşiğindeyken, Masumlar Apartmanı‘nın girişinde Safiye onu beklemektedir. Üstelik onun hakkında yeni şeyler öğrenmiştir…

Masumlar Apartmanı Diğer Bölümler:

Masumlar Apartmanı 1. Bölüm
Masumlar Apartmanı 2. Bölüm
Masumlar Apartmanı 3. Bölüm
Masumlar Apartmanı 4. Bölüm

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap