1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baş Belası 10. Bölüm

Baş Belası 10. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Baş Belası yeni bölümleri ile Cuma akşamları ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Baş Belası 10. Bölüm ile 20 Ağustos Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in yer aldığı Baş Belası dizisi 9. ve son bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümün aardından hemen Baş Belası 10. Bölüm fragmanı yayınlandı. Baş Belası 10. Bölüm ile 20 Ağustos Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Baş Belası 10. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Baş Belası 10. Bölüm Fragmanı

Baş Belası 9. Bölüm Özeti

Ameliyata alınan Doruk yaşam savaşı verirken bu durumdan kendini sorumlu tutan İpek perişandır. İpek’i bu vicdan azabından kurtarmak isteyen Şahin’in sözleri ikilinin daha da yakınlaşmasını sağlar.

Nermin’i Doruk’un başında hastanede bırakan İpek ve Şahin, Umut’la birlikte şüpheli bir ölümü araştırmaya başlar. Bir uçurumun dibinde bulunan gencin ölümünün ardındaki sırları çözmek kolay olmayacaktır.

Şahin, savcı yardımcısı tarafından kendisine iletilen bilgiyi İpek’le paylaşır ve ikili bu ipucunun peşine düşer. ‘Şebeke’ye ulaşmalarını sağlayacak bir iş insanının evine giden ikili, yaptıkları araştırmada yeni bir anahtar ele geçirir. Bu araştırmalarının sonunda Şahin’i şok edecek bir sonuç ortaya çıkacaktır.

İlginizi Çekebilir
Akinci-bolum-13

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir