1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm ile 17 Şubat Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TV8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, dün akşam 31. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İlgiyle takip edilen diziye bu akşam; Zeynep artık Mehdi’yi cezaevinden çıkarmanın tüm yollarının tıkandığını düşünürken gelen bir telefon her şeyi değiştirdi ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm fragmanı şimdiden merak konusu olamaya başladı. İşte Doğduğun Ev Kaderindir 31. Bölüm özeti..

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=o2eODqANPyc”]

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=a0sS5Vw4ZCY”]

Doğduğun Ev Kaderindir 31. Bölüm Özeti

Özlem, evin çalışanlarıyla eğlenceye gittikleri için Ali Rıza, Barış ve Savaş’ı ayıpladı. Bunun üzerine Ali Rıza dayı Özlem’e haddini bildirdi. Zeynep’in Mehdi’nin davasını aldığının ortaya çıkması Barış ve Zeynep arasında büyük bir çatışma yaratır. Zeynep de Barış’ın kendisini takip etmesine sinirlenmiştir ve üzerinde tahakküm kurulduğu hissine kapılır.

Bu, artık yaşamak istemediği bir durumdur. Öfkeyle, hesap vermektense ipleri koparma noktasına gelmeyi tercih eder ve istifa eder. Zeynep Mehdi’nin davasını aldığını ailesine de açıklar. Evde de gerilim hat safhadadır.

Barış, Zeynep’in davayı aldığı ve kardeşi Savaş’ın da ona yardım ettiği bilgisiyle sarsılmıştır. Zeynep’e çok kırgın ve kızgındır.Bu krizin akabinde Sofya seyahatini iptal eder. Dayısı Ali Rıza, Barış’ın bu eskisine benzemeyen hallerinin bir tek yorumu olduğunu savunmaktadır: Aşk.

Mehdi artık cezaevinden çıkamayacağına emindir. Ailesine ve özgürlüğüne kavuşma umudunu tamamen kaybetmiştir. Ona tuzak kurarak cezaevinde kalmasına sebep olan Veysi’den intikam almaya karar verir. Cengiz’in ise Mehdi için bambaşka gelecek planları vardır.

Zeynep artık Mehdi’yi cezaevinden çıkarmanın tüm yollarının tıkandığını düşünürken gelen bir telefon her şeyi değiştirir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir