Sefirin Kızı 37. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Sefirin Kızı 37. Bölüm ile 25 Ocak Pazartesi akşamı Star Tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Sefirin Kızı, 36. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İlgiyle takip edilen dizinin yeni bölümüne Nare’nin aldığı hayati karar damga vurdu. Sefirin Kızı dizisinin 18 Ocak tarihli son bölümünde, Nare’nin Sancar’ı geride bırakarak gitmesi merak uyandırdı. Nare ve Gediz’in evliliklerinin öğrenilmesi konakta bomba etkisi yaratırken Sancar’ın yaşadığı acı dolu anlar dikkat çekti. Hem kendi hem de sevdiklerinin hayatı için gitme kararı alan Nare’nin dönüp dönmeyeceği merak konusu oldu. Neslihan Atagül yaptığı açıklama ile Sefirin Kızı dizisinden ayrıldığını duyurdu.

Sefirin Kızı 37. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Sefirin Kızı 36. Bölüm Özeti

Özgürlüğüne kavuşan Sancar her şeyin tek tek yoluna girmesiyle kötü günlerin bittiğini düşünür. Ancak Nare’nin ondan uzak durmasıyla kendini bambaşka soruların içinde bulur. Şüphelerinin peşine takılarak ondan saklanan tüm gerçekleri birer birer ortaya çıkarmaya başlayacaktır.

Güven’in artan baskısıyla Gediz ve Nare’nin evliliklerinin sır olarak kalması çok zor hale gelir. Aldıkları bir haberle Sancar ve Gediz en büyük korkularıyla yüzleşmek zorunda kalır. Sonunda Sancar, Nare’nin Gediz ile evlendiğini öğrenir. Bu gerçekle nasıl başa çıkacağını bilemeyen Sancar’ın inandığı tüm değerler altüst olacaktır.

Evlilik haberi konakta da bomba etkisi yaratır. Melek büyük bir umutsuzlukla babasına sarılır. Baba kızın birbirlerine destek olmaktan başka çareleri yoktur.

Nare, bugüne kadar yaşadıklarının üzerine bir de Sancar’ın özgürlüğü adına altına girdiği yükleri artık taşıyamaz. Hem kendi hem de sevdiklerinin hayatı için bir karar almalıdır. Herkes için yeni bir hayat ihtimali mümkün olacak mıdır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir