1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 16. Bölüm

Kırmızı Oda 16. Bölüm
0

Cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi Kırmızı Oda yeni bölüm ile devam ediyor. Kırmızı Oda 16. Bölüm ile 18 Aralık Cuma akşamı TV8 ekranlarından yayınlanacak.

Kırmızı Oda 15. bölüm dün akşam ekranlara geldi. Kırmızı Oda son bölüme Boncuk küçükken babasının yaptıkları ve Selvi’nin evlat acısı izleyicilere duygusal anlar yaşattı. Dizinin izleyicileri şimdiden Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Peki, Kırmızı Oda 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kırmızı Oda 14. son bölüm özeti.

Kırmızı Oda 15. bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 16. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”[eh_optimize_youtube_embed video=”https://youtu.be/KFvveeBVgyk”]”]

Kırmızı Oda 16. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=2XA8Z3l2KXI”]

Kırmızı Oda 16. Bölüm Özeti

Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde; Boncuk (Burcu Biricik),anne (Sedef Akalın) ve babasıyla (Cenk Kangöz) yaşadığı travmatik geçmişinin ardından eşi Sadık’la (Onur Bilge) Hollanda’da geçirdiği günlerin psikolojisinde yarattığı yıkımı ve ermişlerin nasıl ortaya çıktığını Doktor Hanım’a anlatır. Hediye (Sezin Akbaşoğulları),bunca yıl annesi Neriman (Füsun Demirel) için yaşadıktan sonra yeni özgür hayatına nasıl uyum sağlayacağını bilemeyince Doktor Piraye duruma el atar. Selvi (Sema Keçik),oğlunu kaybetmenin acısıyla perişan haldeyken ziyaretine gelip yaralarını saran beklenmedik misafirleri Doktor Hanım’la paylaşır. Doktor Deniz ve Doktor Piraye arasındaki samimiyet ise farklı bir boyuta taşınır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir