1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 78. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 78. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 78. Bölüm ile 24 Aralık Perşembe akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

17 Aralık Perşembe akşamı Bir Zamanlar Çukurova 77. bölümü ile ekranlara geldi. Son bölüme, Yılmaz’ın araba kazası yapması damga vurdu. Yılmaz’ın ölüp ölmeyeceğini merak ediliyor. Züleyha ile Yılmaz’ın Çukurova’dan ayrılmasını beklerken yeniden Demir engeliyle karşılaşırlar. Yılmaz’ın ise hayatı tehlikededir. Peki, Yılmaz ölüyor mu? Züleyha ile Yılmaz’ın birlikte olamamasına şahit olan seyirci, öte yandan Yılmaz’ın akıbetini de araştırıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 78. Bölüm izle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=dBTT72-Caks”]

Bir Zamanlar Çukurova 78. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=CDpyvNP4pME”]

Bir Zamanlar Çukurova 77. Bölüm Özeti

Züleyha’nın mevlüt şerbetine eklediği uyku ilacı etkisini gösterip herkes yorgunluktan zannettiği derin bir uykuya dalmıştır. Yılmaz ve Züleyha, onların kaderinin bir parçası olan 3 çocuğu da alıp, ellerinden alınan mutluluğa doğru yola çıkarlar!

Bu kaçışta, küçük Adnan, anne ve babasına kavuşurken, Leyla babasından, Kerem Ali ise annesinden ayrılmıştır. Ancak, Züleyha ve Yılmaz, Demir ve Müjgan’ın yaptıkları onca şeyden sonra çocuklarından bir süre ayrı kalmalarına karar vermiştir. Herkes bu kaçışı uyandığında birer mektupla öğrenecektir. Fekeli, aynı anda hem oğlunu hem torununu kaybetmenin şokunu yaşarken, Demir ve Müjgan da çocuklarının yokluğunun ardından buldukları mektuplar ile büyük bir öfkeye kapılacaktır.

Bunca zamandır, herkesin kaderini değiştiren bu aşk hikâyesi, şimdi mutlu sona doğru yola çıkmıştır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir