1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 31. Bölüm

Kardeşlerim 31. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kardeşlerim 31. Bölüm ile 4 Aralık Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim 30. Bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. İzleyenlere duygusal anlar yaşatan ve kardeşliğin öneminin vurgulandığı dizide Kadir’in ölümüyle kardeşler paramparça oldu. Dizide bu hafta Kadir’in ölümünün ardından Asiye evi geçindirebilmek için canla başla mücadele ederken, Ömer de Oğulcan’la beraber abisinin katilini bulmaya çalışmaktadır.

Kardeşlerim 31. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 31. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 30. Bölüm Özeti

Kadir’in ölümünün ardından Asiye evi geçindirebilmek için canla başla mücadele ederken, Ömer de Oğulcan’la beraber abisinin katilini bulmaya çalışmaktadır. Orhan’ı okulda karşılayan kötü sürpriz, Aybike ve Berk’in arasının gerilmesine neden olurken, Kaan ile birlik olan Akif, olanların üstünü örtme çabasına tüm gücüyle devam eder. Bir sevdiğini daha kaybetmenin acısıyla derinden sarsılan Eren kardeşler, ayakta kalabilmek için yine birbirlerine tutunmak zorundadırlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir