0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Kazara Aşk yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kazara Aşk 10. Bölüm ile 9 Eylül Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yaklaşık 1 haftalık aranın ardından tekrar ekranlara gelen Kazara Aşk dizisi son bölümü ile ekranlara geldi. Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizisi Kazara Aşk 10. Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kazara Aşk 10. Bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Kazara Aşk 10. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=I9QFYZsJohw”]

Kazara Aşk 9. Bölüm Özeti

imal, tüm gerçekleri ailelere açıklamak isterken kendini hamilelik yalanının içinde bulmuştur. Hemen gerçeği söylemek istese de ailelerin bu haberi büyük bir mutlulukla karşılaması elini kolunu bağlar. O, ailesini ve Tahsin beyleri çok üzmeden bu hamilelik yalanını nasıl sona erdireceğini düşünürken, Civan ise söylediği bu yalanın doğurduğu başka dertlerle uğraşmak zorunda kalır. Çünkü Nazlı’nın babası Haldun şirkete yaptığı ani ziyaret sonrası duyduklarından dolayı Nazlı’yı hamile zannediyordur.

Civan, Haldun gerçekleri anlamasın diye uğraşırken, bir yandan da Şimal’in hamile olduğunu zanneden Nazlı’yı sakinleştirmeye çalışır. Üstelik Şimal’in de yalanı ortaya çıkarmayacağından emin olması gerekiyordur. Bütün bunlarla uğraşmasına rağmen yine de keyfi yerindedir çünkü artık şirket ile arasında hiçbir engel kalmamış ve Tahsin şirketi ona vereceğini açıklamıştır. Ancak Neval’in Şimal’i kontrol için doktora götürmek istemesiyle bütün oyunu tehlikeye girer.

Civan, Şimal’in aslında hamile olmadığı anlaşılmasın diye canla başla uğraşırken, daha büyük bir tehlike ile burun buruna gelir; Şimal, Nazlı ile ilgili bütün gerçekleri öğrenmek üzeredir

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir