1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm ile 21 Ekim Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 108. bölümüyle ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde; Fikret, Demir’in servetine göz koyması ilgi çekti. Hakan ve Züleyha, Demir’in geçmişiyle yüzleşiyor. Ayten, bu kez Züleyha’nın karşısına çıkıp Demir’le ilgili büyük bir sır verir.

Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 108. Bölüm Özeti

Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümünde Züleyha, herkesin kendisinden para koparmaya çalışmasından dolayı rahatsız olur veFikret’in de ağzının payını verir. Diğer yandan Demir’in eski sevgilisinin intihar edip tekerlekli sandalyeye bağlandığını öğrenir.

Züleyha ve Fikret arasında soğuk rüzgârlar esmektedir. Fikret’in Hakan’a karşı şüpheci tutumu Züleyha’nın sabrını taşırır ve kendisini koruma görevini üstlenen Fikret’e bu kez sert çıkışır. Dedikoduların ardı arkasının kesilmezken, Lütfiye de Fikret’in Züleyha’ya olan yaklaşımını yanlış bulur ve ona dedikodulardan söz eder. Bunun üzerine Fikret, farklı bir yol izlemeye karar verir. Verdiği karar Betül’le ilişkisini de etkileyecektir.

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-18

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir