1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 114. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 114. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 114. Bölüm ile 25 Kasım Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 113. bölümde, Züleyha’nın hem Hakan’dan hem de Fikret’ten ilgi görmesini kıskanan Betül, Şermin’in dolduruşuna gelerek Züleyha’ya iyice bilenir. Demir’in ölümü tüm konağı sarsar, özelliklede Züleyha’yı… Demir son yolculuğuna uğurlanırken, Hakan, Demir’in ölümünün sorumlusunun Abdülkadir olduğunu düşünmektedir. Bir Zamanlar Çukurova 114. Bölüm fragmanı 20 Kasım akşamı yayınlandı.

Bir Zamanlar Çukurova 114. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 114. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 114. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 113. Bölüm Özeti

Züleyha, ailenin bir araya geleceği bir piknik düzenler. Pikniği uzaktan izleyen Hakan, Fikret ve Züleyha’nın yakınlığına çok bozulur ve Züleyha’yı yemeğe çıkararak ilan-ı aşk eder. Züleyha, şaşkınlığını üzerinden atamadan Hakan onu daha da şaşırtacak bir hamlede bulunur. Demir’in ölümünü savcıdan öğrenen Züleyha, Hakan’ın kollarına yığılır.

Züleyha aldığı haberle sarsılırken, Yamanlar Konağı da Demir’in ölümüyle yasa bürünür. Demir son yolculuğuna uğurlanırken, Hakan, Demir’in ölümünün sorumlusunun Abdülkadir olduğunu düşünmektedir. Abdülkadir ve Betül, Züleyha ile tartışarak sonuca varamayacaklarını anlayıp taktik değiştirir. Betül’e hırsına yenik düşmemesini öğütleyen Abdülkadir, Züleyha’nın hafife alınmayacak bir düşman olduğunu söyleyip onunla arasını düzeltmesini ister. Züleyha’nın hem Hakan’dan hem de Fikret’ten ilgi görmesini kıskanan Betül, Şermin’in dolduruşuna gelerek Züleyha’ya iyice bilenir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir