1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 121. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 121. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 121. Bölüm ile 27 Ocak Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranlara verdiği kısa aranın ardından Bir Zamanlar Çukurova dizisi tekrar seyircileri ile buluştu. Züleyha’ya yaptıklarından sonra Çukurova’da barınamayan Betül, Hem Züleyha’dan hem Fikret’ten öcünü almak için kanının son damlasına kadar savaşmaya karar verir. Feci trafik kazası ise Çukurova’da yas’a dönüşür.

Bir Zamanlar Çukurova 121. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 121. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 121. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 120. Bölüm Özeti

Yirmi yılını hapiste geçiren toprak ağası Haşmet Çolak, memleketi Çukurova’ya döner. Şimdi Haşmet Çolak için hem topraklarını hem itibarını geri alma zamanıdır. Yamanlarla geçmişe dayalı husumeti olan Çolak Ağa, hedefine Çukurova’nın hanımağası Züleyha’yı alır.

İlişkileri ciddileşen Züleyha ve Hakan nikah tarihi alır ve evlilik hazırlıkları başlar. Davetiyeleri hazırlamaya koyulan Züleyha ve Hakan’ın bu kararı en çok Fikret’i etkiler. Lütfiye, nikah günü Züleyha’yı karşısına alıp konuşacakları olduğunu söyler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir