1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 44. Bölüm

Mucize Doktor 44. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Mucize Doktor 44. Bölüm ne zaman yayınlanacak? 31 Aralık Perşembe Mucize Doktor 44. bölüm yayınlanacak mı?

Mucize Doktor 43. bölümü ile 24 Aralık Perşembe akşamı ekranlara geldi. Sevilen dizinin dün akşam yayınlanan bölümüne Ezo’nun yaptığı sürpriz ve ortalığın bir anda karşıması damga vurdu. Mucize Doktor 44. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 44. bölüm ne zaman ekranlara gelecek?

Mucize Doktor 44. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=7dmKUcSvxS4″]

Mucize Doktor 44. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=gExcHjbh7SE”]

Mucize Doktor 43. Bölüm Özeti

Ferman, Nazlı ve Ali prestijli bir ödül için yurtdışında bir konferansa gitmektedir. Ama Ezo herkese sürpriz yapıp aynı uçağa binince daha en başından ortalık karışır.

Diğer tarafta mahkemeye çağırılan Tanju, cerrahi bölümü Demir ve Doruk’a emanet etmek zorundadır. Acile kritik durumda bir hasta getirilince Demir ve Doruk’un Tanju’dan habersiz harekete geçmekten başka şansı kalmaz.

Aynı sırada uçaktaki yolcular gizemli bir hastalığa yakalanmaya başlar. Zaman hem Demir’le Doruk hem de uçaktaki yolcular için süratle daralırken herkes limitinin sonuna kadar test edilir. Ve sonunda ölümle burun buruna gelenler kendilerini bile şaşırtacak itiraflarda bulunacaktır…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir