0

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kardeşlerim 2. sezonu ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Kardeşlerim 19. Bölüm ile 11 Eylül Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kırmayı başaran Kardeşlerim dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Yeni sezonu ve yeni bölümü ile Kardeşlerim dizisi 11 Eylül Cumartesi akşamı tekrardan izleyiciler ile buluşacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların sevilen dizisi Kardeşlerim yeni sezon heyecanla bekleniyor. Büyük ilgiyle takip edilen Atv dizisi Kardeşlerim 19. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kardeşlerim 19. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 19. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 19. Bölümde Neler Olacak?

Sezon finali bölümünde Akif’in Erhan için kurnaz planı Kadir’i ve herkesi çok zor duruma düşürürken, hayat Kadir, Asiye, Ömer ve Emel için artık daha da zorlaşmıştı. Yaralanan ve hastaneye kaldırılan Orhan hayati tehlikeyi atlattı ancak çalışamayacak duruma gelmişti.

Orhan yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Hayati tehlikeyi atlatır ancak çalışamayacak durumdadır. Şengül çaresiz soluğu Akif ve Nebahat de alır. Şengül ama hayalini kurduğu desteği alamazken, üstüne ev sahibi Hilmi’nin kötü sürprizi tüm Eren ailesinin canını çok sıkar. Bütün çocuklar birbirine destek olmak için hepsi bir koldan iş aramaya başlar. Akif’in Erhan için kurnaz planı Kadir’i ve herkesi çok zor duruma düşürürken, hayat Kadir, Asiye, Ömer ve Emel için artık daha da zordur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir