Seni Çok Bekledim 4. Bölüm
0

Cuma akşamlarının yeni sezon dizilerinden Seni Çok Bekledim yeni bölümleri ile devam ediyor. Seni Çok Bekledim 4. Bölüm ile 19 Şubat Cuma akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV’nin kısa sürede hatırı sayılır bir izleyici kitlesine kavuşan dizisi Seni Çok Bekledim, dün akşam 3. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. İlgiyle izlenen dizinin dün akşamki bölümünde Erol ve Selo tekrar karşılaşıp büyük bir kavga ettiler ve ortalık karıştı. Kısa sürede büyük bir ilgiye kavuşan Seni Çok Bekledim dizisi 3. yeni bölümüyle izleyenlere duygu seli yaşattı. Peki Seni Çok Bekledim 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Seni Çok Bekledim 4. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=r2zX_G9zoE0″]

Seni Çok Bekledim 3. Bölüm Özeti

Annesiyle Kadir’in evinde karşılaşan Ayliz, Kadir’in açıklamalarını dinlemez ve kendisinden uzak durmasını ister. Kadir pes eder. Ayliz’i inandırmaya artık gücü kalmamıştır. Fakat Ayliz kısa sürede Kadir’e olan duygularının bastırılamayacak kadar güçlü olduğunu fark eder. Ancak yaşananlardan sonra Kadir’i ikna etmek kolay olmayacaktır.

Erol ve Selo tekrar karşılaşır ve büyük bir kavga ederler. Bu kavga Selo’nun ailesiyle evden ayrılmasına ve büyük bir trajedinin yaşanmasına neden olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir