1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Zeytin Ağacı Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in Yeni Türk Dizisi Zeytin Ağacı'ndan İlk Fragman Geldi

Yeni Netflix Dizisi Zeytin Ağacı Fragmanı Yayınlandı
0

Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz gibi isimlerin yer aldığı Netflix platformunun yeni Türk dizisi Zeytin Ağacı fragmanı yayınlandı. Netflix tarafından yapılan açıklamalara göre Zeytin Ağacı, 28 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak.

Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Füsun Demirel, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak’ı bir araya getiren “Zeytin Ağacı“, 28 Temmuz’da tüm dünyayla aynı anda Netflix‘te olacak. Ayvalık’ta geçen ve üç arkadaşın geçmişin yüklerinden kurtularak özgürleşme hikayesini anlatan Zeytin Ağacı’nın fragmanı ve yeni görselleri paylaşıldı.

Ada (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla (Seda Bakan)’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar. Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.

Dizinin yapımcılığını Onur Güvenatam üstlenirken, senaryo Nuran Evren Şit’e ait. Burcu Alptekin’in yönettiği dizide başrolleri; Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Fırat Tanış, Serkan Altunorak, Rıza Kocaoğlu, Füsun Demirel ve Umut Kurt üstleniyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir