Kuzey Yıldızı İlk Aşk Neden Yayınlanmıyor?
0

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Show TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri Cumartesi akşamları ilgi ile takip ediliyordu. Show TV’nin Süreç Film imzalı dizisinin başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşıyor. 14 Eylül cumartesi günü yayın hayatına başlayan dizi pandemi sebebiyle ara vermişti. Aranın ardından 13 Haziran Cumartesi akşamı 29. bölümü ile ekranlara gelmişti. Sevilen dizinin yeni haftada yayın akışından çıkarılması ise izleyicilerin kafasını karıştırdı.

20 Haziran akşamında 30. bölümünün yayınlanması beklenen Kuzey Yıldızı İlk Aşk kanalın yayın akışından sessiz sedasız kaldırıldı. Dizinin yapım şirketi Süreç Film bu konuyla ilgili açıklama yaptı. “Değerli Takipçilerimiz; Kuzey Yıldızı İlk Aşk 13 Haziran Cumartesi günü yayınlanan 29. Bölümüyle sezon finali yapmıştır. Yeni sezonda görüşmek üzere…” açıklaması ile konuya açıklık getirdi.

Yapılan bu açıklamanın ardından Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 29. bölümü ile sezon finaline girdiği, dizinin Temmuz ayında sete çıkması ve Eylül ayında da yeniden ekranlara dönmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir