Bozkır Arslanı Celaleddin 1. Bölüm
0

ATV ekranların yepyeni bir dizi başlıyor. Yeni dizi Bozkır Arslanı Celaleddin Cuma akşamları ATV ekranlarında yayınlanacak. Bozkır Arslanı Celaleddin 1. Bölüm ile 21 Mayıs Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ve çarşamba akşamlarının sevilen dizisi olan Kuruluş Osman dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ’dan çok konuşulacak yeni bir tarihi dizi daha geliyor. Bozkır Arslanı Celaleddin dizisine ‘Diriliş Ertuğrul’ ve ‘Kuruluş Osman’ dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ imza atıyor. Dizinin kadrosunda Emre Kıvılcım, Yulduz Radjova, Rano Shodiyeva, Rayxoun Ulesanova, Tohir Saidov, Saide Rametova, Gülenay Kalkan Ünlüoğlu, Cemal Hünal, Sezgin Erdemir, Kaan Yalçın, Ferhat Yılmaz gibi isimler yer alıyor.

Bozkır Arslanı Celaleddin dizi konusu ise; Sultan babası ve babaannesi Türkan Hatun arasındaki nüfuz mücadelesinin zayıflattığı devletini hayatta tutmak için kimliğini gizleyerek Moğol hükümdarı Cengiz Han’ın huzuruna giren Celaleddin Harzemşah, Cengiz Han’ın ülkesini ele geçirmeyi planladığını anlar.

Cengiz Han’a meydan okuyup ülkesini savunmaya karar veren Celaleddin Harzemşah, Cengiz Han’ın otağında karşılaştığı ve bütün tehlikelere rağmen kaçırıp Gürgenç’e getirdiği güzeller güzeli Kutlu Bike ile birlikte kendini büyük bir mücadelenin ortasında bulur.

Bozkır Arslanı Celaleddin 1. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir