1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 20. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 20. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 20. Bölüm ile 4 Nisan Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu bölümleri her Pazartesi akşamının en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 19. bölümünde; Nöbetçi alpların şehadetinin hesabını sormak için Vaspurakan’a giden Alparslan, Bizanslı askerlerin de aynı şekilde çarmıha gerildiğini görünce bu işi Bizans’ın yapmadığını anlamıştı. Hem Alparslan’a hem Diyojen’e gelen “İntikam” yazılı not neyin habercisidir? Liparit’in oğulları babalarının öcünü alabilmek için ne yapacaklar?

Alparslan Büyük Selçuklu 20. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 20. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 19. Bölüm Özeti

Alparslan’ın kendisine soğuk davrandığını gören Akça, Alparslan’ın gönlünü almak ve gerçeği ona söylemek için nasıl bir yol izleyecek? Şehver’in ölümünde payı olduğunu parçaları birleştirerek keşfeden Akça, Karaca ile yine karşı karşıya gelecek. Karaca’nın tehditlerine rağmen Akça, Karaca’nın yaptıklarını Çağrı Bey’e söyleyecek mi? Bizans’ta başlayan taht oyunlarında yeni çekişme ne üzerine olacak? Dukas ve Diyojen, Kekavmenos’tan nasıl kurtulacak? Kekavmenos, kendisine yapılan planlardan haberdar olacak mı, bu planların üstesinden nasıl gelecek?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir