1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 43. Bölüm

Kardeşlerim 43. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kardeşlerim 43. Bölüm ile 12 Mart Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Başrollerinde Ahu Yağtu, Celil Nalçakan gibi isimlerin bulunduğu Kardeşelerim dizisinde bu hafta Ömer, ailesinden habersiz aldığı karar ile kardeşlerine sunacağı gelecek umuduyla heyecanlanırken, yaptığı jestler de herkesi şaşkına çevirir.

Kardeşlerim 43. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 43. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 42. Bölüm Özeti

Ömer, ailesinden habersiz aldığı karar ile kardeşlerine sunacağı gelecek umuduyla heyecanlanırken, yaptığı jestler de herkesi şaşkına çevirir. Suzan’ın gönlünü yeniden kazanmak isteyen Akif, bu sefer farklı bir yola başvurur. Akif’in yeni duruşu, Nebahat ile arasındaki iplerin de iyice gerilmesine sebep olur. Ataman Koleji’nde sosyal aktiviteler tüm hızıyla devam ederken, Ömer yeni işinin getirdiği sorumluluklarla beraber, hiç beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir