1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalnız Kurt 5. Bölüm

Yalnız Kurt 5. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen yeni dizisi Yalnız Kurt yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yalnız Kurt 5. Bölüm ile 25 Şubat Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başaran Yalnız Kurt dizisi yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yalnız Kurt’un 4. bölümünde Hilmi Kopanlı’dan yeni bir paralel yapının olduğunu da öğrenirler. 15 Temmuz gecesi dengeler değişmiştir. Davut hain Hilmi Kopanlı’yı devletin adaletine mi teslim edecek yoksa başka bir planı mı var?

Yalnız Kurt 5. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalnız Kurt 5. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kurt 4. Bölüm Özeti

Altay, yayından fırlayan ok gibi hedefine gitmektedir. Kardeşinin intikamını almak için yanıp tutuşan Sare, Altay’ın da Doğan’ın peşini bırakmayacağını görür. İkili arasında ilk duygular filizlenir. Bir aşk mı doğuyor? Herkes Hilmi Kopanlı’nın peşinde, onu aramaktadır. Kopanlı Hilmi ise, Davut’un odunluğundadır. Davut adamı sorgular. Yıldırım Projesi’yle ilgili yeni gerçekler ortaya çıkar. Mira, Nizam ve Doğan arasında, Hilmi Kopanlı bulunmadıkça ipler daha da gerilmekte ve yeni anlaşmalar masaya yatırılmaktadır.

Altay öngörüleri sayesinde yaptığı planlarla Doğan’ın güvenini daha da kazanır ve örgütün içinde adımlar atar. Sare ile Altay, artık her şeyin merkezindedir. Altay ve Davut, Hilmi Kopanlı’dan aldıkları bilgiler dahilinde Yıldırım Projesi’ni ele geçirmek için plan yaparlar. Ayrıca Hilmi Kopanlı’dan yeni bir paralel yapının olduğunu da öğrenirler. 15 Temmuz gecesi dengeler değişmiştir.

Davut hain Hilmi Kopanlı’yı devletin adaletine mi teslim edecek yoksa başka bir planı mı var? Altay’ın tek başına yaptığı gizli operasyon nasıl sonuçlanacak? Sare ve Altay aynı yolda el ele sırt sırta mücadele mi edecekler? Yoksa karşı taraflarda birbirlerine rakip mi olacaklar? Bölüm finalinde, Yıldırım Projesi ile ilgili sürpriz ne?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir