1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 44. Bölüm

Camdaki Kız 44. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Camdaki Kız 44. Bölüm ile 26 Mayıs Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Perşembe akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 19 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara gelen Camdaki Kız son bölümü reyting sıralamasında Total de 5,73 izlenme oranı ile 2. oldu. Camdaki Kız 43. bölümde, gerçek annesinin Sema olduğunu öğrenen Nalan’ın herkesten uzaklaşması dikkat çekerken, Feride’nin artık kendi başına ölümü beklemesi çarpıcı gelişmelerden oldu. Dizinin final anında ise Hayri’nin Nalan’a ilan-ı aşk etmesi ekranlara damga vurdu.

Camdaki Kız 44. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 44. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 43. Bölüm Özeti

Annesinin Feride değil Sema olduğunu öğrenen Nalan’ın dünyası başına yıkılır. Bunca yıl annesinden sevgi görmeyen Nalan için taşlar yerine oturur. Hayri’nin yardım çabaları ise ters teper. Nalan, öğrendiği gerçeklerden sonra herkesten uzaklaşıyor. Hayri başta olmak üzere herkesi azarlayan Nalan’ın artık kimseye güveni kalmaz. Feride, Nalan’a gerçek annesinin Sema olduğunu söyledikten sonra fenalaşıyor. Nalan’ın kendisinden nefret ettiğini gören Feride, artık kendi başına ölümü bekler.

Çat kapı Koroğlu Konağı’nı ziyaret eden Pervin ise Gülcihan tarafından pek de hoş karşılanmaz. Bu ziyaretten en rahatsız olan ise Rafet olur. Selen, şirketteki hisselerini Sedat’a satmak istediğini ve artık şirketle bağının kalmasını istemediğini söyler. Sedat ise hisseleri alabilecek parasının olmadığını söyleyince Selen, Nalan’ın arsasını Sedat’ın almasını ister. Nalan için her şey daha da zorlaşır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir