Çatı Katı Aşk 9. Bölüm
0

Kanal D’nin sevilen romatik dizisi Çatı Katı Aşk dizisinin yayın günü değişti. Çatı Katı Aşk 9. Bölüm hangi gün yayınlanacak. Çatı Katı Aşk 9. Bölüm’de neler yaşanacak. Çatı Katı Aşk 9. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte cevapları.

Ateş ve Ayşen’in aşkları için mücadale ettiği Çatı Katı Aşk dizisi her hafta Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında ekranlara geliyor. Yayınlanan son bölümün ardından dizinin yayın gün tarihi değişti. Çatı Katı Aşk dizisi yeni bölümleriyle bundan sonra Cumartesi akşamları ekrana gelicek. Çatı Katı Aşk 9. Bölüm 5 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanacak.

Çatı Katı Aşk 8. Bölüm’de; Sevda’ya engel olmaya çalışan Yasemin biraz fazla patırtı gürültü yapınca bütün evi ayaklandırmıştır. Demir’in de olaya dahil olmasıyla Sevda küçük bir kaza geçirir ve durum gençlerin Sevda’ya bekçilik yapmasına, sırlarını ifşa etmemesi için yanlarından ayırmamasına kadar gider. Peki yeni bölümde neler olacak. İşte Çatı Katı Aşk 9. Bölüm fragmanı.

Çatı Katı Aşk 9. Bölüm Fragmanı

Çatı Katı Aşk 9. Bölüm 2. Fragmanı

Çatı Katı Aşk Son Bölümde Neler Oldu?

Ateş Ayşen’i daha fazla üzmemek için ondan uzaklaşarak kendini arabaya verir. En kısa zamanda arabayı toparlayacak, yarışlardan para kazanacak ve Yasemin’le girdikleri bu oyunu sonlandıracaklardır. Bu iki arada aşk hem Ateş’i hem Ayşen’i hem de diğerlerini derinden etkilemeye başlamıştır. Süheyla ve Şuayip’in başlattığı internetten yemek satışları dükkanın da namını arttırınca kendilerine yeni bir yer açmak isterler. Bu konu Süheyla ve Yasemin rekabetine sebep olur.

Süheyla mantıcı dükkânlarında işlere el koyarken, Yasemin de Antikacının bir bölümünü kafeye çevirip orada hünerlerini sergilemeye karar verir. Bu karar Yasemin ve Demir’i birbirlerine biraz daha yaklaştırır. Her şey yoluna girmiş, satışlar artmış, aşıkları tehdit eden unsurlar bir bir ortadan kalkmıştır ki Sevda’nın dili çözülüverir. Dahası Asaf’ın da eline geçirdiği kozu Ateş’i döndürmek için kullanması mutlu günün akşamını kabusa çevirir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir