Sen Çal Kapımı 39. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümleri ile FOX ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Sen Çal Kapımı 39. Bölüm ile 17 Nisan Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz. Sen Çal Kapımı 39. Bölüm ile sezon finali yapacak ve yaz aylarında yeni sezon ile tekrar ekranlara gelecek.

Sen Çal Kapımı dizisinin sezon finali bölüm dizi ekibindeki kovid vakaları yüzünden 10 Nisan Cumartesi akşamı yerine 1 haftalık ara ile 17 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanacak.

Sen Çal kapımı 38. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Sen Çal kapımı dizisi yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekrana geliyor. Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bürsin, Bige Önal, Neslihan Yeldan ve Anıl İlter’in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Sen Çal Kapımı 38. son bölümde; Eda ve Serkan havaalanında karşılaşırlar ama hiç umulmadık bir şekilde… Serkan’ın rahatsızlığı Eda’yı derinden etkilemiştir ve zor bir karar vermek zorundadır. Diğer taraftan Selin vazgeçmemeye kararlıdır. Sen Çal Kapımı 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Çal Kapımı 38. son bölüm özeti.

Sen Çal Kapımı 39. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=UWDmitEGfLg”]

Sen Çal Kapımı 39. Bölüm 2. Fragmanı (Sezon Finali)

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=uG_YCx92ti0″]

Sen Çal Kapımı 38. Bölüm Özeti

Yaşadığı rahatsızlık ve sonrasında gelişen olaylar Serkan’ı hayatıyla ilgili radikal kararlar almaya iter. Serkan’ın yeni kararları herkesi şaşkına çevirmiştir. Eda ve Serkan aşklarına yeni bir başlangıç yapmak için aradıkları fırsatı bulabilecekler mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir