1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 29. Bölüm

Ramo 29. Bölüm
0

Show tv ekranlarının sevilen dizisi Ramo yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Ramo 29. Bölüm ile 22 Ocak cuma akşamı Show tv’den izleyebilirsiniz.

Ramo, 28. son bölüm SHOW TV’de yayınlandı. Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in yer aldığı Ramo dizisi her Cuma akşamı yeni bölümleri ile diziseverlerin karşısına çıkıyor. Ramo’nun son bölümünde; Gizemli düşmanın elinden Sibel ve Nehir’i sağ salim kurtarabilmek için Ramo ve Cihangir işbirliği yapmak zorunda kalır. Ramo 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ramo 28. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Ramo 29. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=lWS62MA_POk”]

Ramo 28. Bölüm Özeti

Ramo, cehennemden sağ salim çıkıp, Irak’taki görevini bitirerek evine döndüğünde büyük bir sürprizle karşılaşır. Sibel, Ramo’nun öldüğünü düşündüğü için Cihangir’i öldürmeye gitmiştir. Ramo, Cihangir’in evinden Sibel’i kurtarmaya gittiğinde Cihangir, Ramo ile Sibel arasındaki ilişkiyi çoktan öğrenmiştir. İkisi de ölecektir. Ramo,Cihangir’in elinden kurtarmayı başarır ama kimliği belirsiz kişiler tarafından Sibel ve Nehir’in kaçırılmasına da engel olamaz. Bu gizemli düşmanın elinden Sibel ve Nehir’i sağ salim kurtarabilmek için Ramo ve Cihangir işbirliği yapmak zorunda kalır.

İlginizi Çekebilir
Elkizi-Bolum-2

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir