Payitaht Abdülhamid 150. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Payitaht Abdülhamid 150. Bölüm ile 7 Mayıs Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT 1’in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Heyecanla beklenen Payitaht 150. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Payitaht 150. bölüm fragmanında neler yaşandı?

Payitaht Abdülhamid 150. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=7ozRbAUxIu0″]

Payitaht Abdülhamid 150. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=GDKW0yl1zoI”]

Payitaht Abdülhamid 149. Bölüm Özeti

Ziya Paşa, ihanetin bedelini ödemesi gerektiğini kabullenmeye başlamıştır. Yıllar boyunca devletin içerisine yerleşen ihanet çetesinin en önemli adamı olmuştur. Kaçmaya çalışırken yakalanan Ziya Paşa, Sultan Abdülhamid tarafından bizzat sorgulanır. Ne olursa olsun konuşmayacağını söylemesine rağmen üzerindeki baskıya dayanamaz. Nadir Ağa ise Sultan Abdülhamid’den aldığı emir doğrultusunda gizli bir göreve çıkmıştır. Fransız büyükelçiliğinde düzenlenen davete katılan Nadir Ağa, düşmanın arasına girerek planlarını öğrenmeye çalışır.

Sultan Abdülhamid Han, bu gizli görevin başarıyla sonuçlanması halinde eline güçlü bir koz geçirecektir. Ahmet Paşa’nın sürgün kararı ise dedikodu malzemesi haline dönüşmüştür. Abdülhamid Han’ın neden bu kararı aldığını kimse anlayamaz. Bu esnada haremde de sular durulmak bilmemektedir. Saliha hakkında çıkan haberler huzursuzluğun artmasına neden olur. Saliha, asıl düşmanının harem içerisinde yer aldığını fark etmiştir. Muhbirin peşine düşmeye karar verir. Lakin, büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalır. Sultan Abdülhamid, Saliha’yı uyararak sabırlı olmasını istemiştir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir