Hakim 1. Bölüm
0

Kalp Yarası dizisinin final yapmasının ardından Pazartesi akşamları dizisiz kalan ATV izleyecileri yeni dizi Hakim ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Yurdaer Okur, Ebru Özkan ve Uğur Yücel gibi isimlerin yer aldığı Hakim dizisi 4 Nisan Pazartesi akşamı ilk bölümü ile izleyenleri ile buluşacak.

Showtime ekranlarında yayınlanan Your Honor uyarlaması olarak ATV ekranlarında yayınlanacak Hakim dizisinin yapımcılığını Hayri Aslan üstlenirken dizinin genel koordinatörlüğünü Akın Topuz yapıyor. Limon Yapım’ın atv için çektiği ‘Hakim’ dizisi 4 Nisan Pazartesi akşamı seyirciyle buluşacak. Erkan Tunç ve Süleyman Mert Özdemir’in yönettiği dizinin senaryosunu unutulmaz dizilerin yazarı Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma kaleme alıyor.

Hakim Dizi Konusu

Şehrin en saygı duyulan ve başarılı hakimi (Erdal Beşikçioğlu) oğlunun karıştığı bir olayla yasalar ve vicdanı arasında kalır. Oğlu (Fatih Berk Şahin) şehrin en acımasız mafyasının (Yurdaer Okur) oğluna arabayla çarpıp ölümüne sebep olur. Hakim, mafya babasının oğlunun ölümüne sebep olan oğlunu korumak için yasa sınırlarını genişletir. Hakimin yaşadığı trajik olayları işleyecek olan dizi, adalet ile vicdan arasında nasıl bir ilişki olduğunu izleyiciye sunacak.

Hakim Dizi Oyuncuları

İddialı tanıtımlarıyle şimdiden merak konusu olan Hakim dizisinin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu ve ünlü oyuncu Ebru Özkana dizide yer alacak isimler arasına girerken Hakim oyuncu kadrosu yeni isimlerle güçlendi. Limon Film imzasıyla sete çıkan Hakim’de Yurdaer Okur, Uğur Yücel, Hasibe Eren, Fatih Berk Şahin, Eslem Akar, Seda Akman, Naz Çağla Irmak ve Gülsen Tuncer gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Hakim 1. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir
survivor-94-bolum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir