1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 17. Bölüm

Teşkilat 17. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının beğenilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Teşkilat 17. Bölüm ile 10 Ekim Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Türk istihbaratına dair gelişmelerin konu alındığı Teşkilat dizisinin 16. bölümünde Türk sondaj gemisine yapılan bir saldırı sonucu vatandaşlar hayatını kaybeder. Zehra’nın eşi Kemal de hayatını kaybedenler arasındadır. Ekip, sondaj gemisine yapılan saldırının faillerini bulabilecek mi merak konusu olur. Teşkilat 17. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Teşkilat 17. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 17. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 17. Bölüm 2. Fragmanı

Teşkilat 16. Bölüm Özeti

Zehra’nın eski eşi Kemal’in de içinde mühendis olarak bulunduğu Mavi Vatan gemisi, içeri sızan Simon adındaki bir ‘Uyuyan’ tarafından patlatılmıştır. Patlamanın etkisiyle Doğu Akdeniz’de bir çevre felaketi yaşanması ihtimali ortaya çıkar. Olayın aydınlatılması için uluslararası bir araştırma komisyonu kurulmasına karar verilirken, bu komisyonun vereceği kararlar sonucu Türkiye’nin ağır cezalarla karşılaşması söz konusudur.

Diğer yanda Ceren ekip tarafından yakalanmıştır. Ceren’in vereceği bilgiler hayati önem taşımaktadır ancak Ceren konuşmak için çok kritik bir şart öne sürer. Serdar’ın durumu gün geçtikçe iyiye gitse de Zehra’nın hala şüpheleri vardır. Ekip ise bir an önce Mavi Vatan’a yapılanın bir sabotaj olduğunu ortaya çıkaracak kanıtları elde etmek zorundadır.

Bu hedef doğrultusunda Ceren’i yanlarına alarak zorlu bir yolculuğa çıkarlar. Ancak bu yolculukta ekibi büyük bir sürpriz beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir